OD9225-60HB
Numer produktu DigiKey
1053-1438-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD9225-60HB
Opis
FAN AXIAL 92.5X25MM 60VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 60V= Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.) Kula 69,0CFM (1,93m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD9225-60HB Modele
Kategoria
Szum
39,0dB
Prod.
Moc (W)
12 W
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 92,5mm x 92,5mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,200A
Szerokość
25,00mm
Zakres napięć
36 - 72V=
Przepływ powietrza
69,0CFM (1,93m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 25°C