OD1238-60HB
Numer produktu DigiKey
1053-1433-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD1238-60HB
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 60VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 60V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 115,0CFM (3,22m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
OD1238-60HB Modele
Kategoria
Szum
41,0dB
Prod.
Moc (W)
14.4 W
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,300A
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
36 - 72V=
Przepływ powietrza
115,0CFM (3,22m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Ciśnienie statyczne
0,300in H2O (74,7Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C