OD8015-24HB
OD8015-24HB
OD8015-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1252-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8015-24HB
Opis
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 30,0CFM (0,840m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD8015-24HB Modele
Kategoria
Szum
33,0dB
Prod.
obr./min
Seria
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,040A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Zakres napięć
18 - 28V=
Szerokość
15,00mm
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wzmacniane włóknem szklanym
Przepływ powietrza
30,0CFM (0,840m³/min)
Materiał - ostrze
Ciśnienie statyczne
0,110in H2O (27,4Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 45°C