OD8025-24HB
Numer produktu DigiKey
1053-1260-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8025-24HB
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 40,0CFM (1,12m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD8025-24HB Modele
Kategoria
Szum
35,0dB
Prod.
Moc (W)
1.44 W
Temperatura robocza
-4 - 167°F (-20 - 75°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Ciśnienie statyczne
0,160in H2O (39,8Pa)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C