OD3510-12MB02A
Numer produktu DigiKey
1053-1647-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD3510-12MB02A
Opis
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.) Kula 5,1CFM (0,143m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Ciśnienie statyczne
0,130in H2O (32,4Pa)
Zbiorcze
Funkcje
Czujnik zablokowanego wirnika
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Prąd znamionowy (A)
0,070A
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.)
Szerokość
10,00mm