OD3510-12MB
Numer produktu DigiKey
1053-1646-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD3510-12MB
Opis
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.) Kula 2 odprowadzeń przewodów
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd znamionowy (A)
0,060A
Napięcie - znamionowe
Materiał - ostrze
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 35mm x 35mm (dł. x wys.)
Bazowy numer produktu
Szerokość
10,00mm