OD3010-12MB02A
Numer produktu DigiKey
1053-1669-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD3010-12MB02A
Opis
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.) Kula 3,3CFM (0,092m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD3010-12MB02A Modele
Kategoria
Szum
28,4dB(A)
Prod.
Moc (W)
840 mW
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-4 - 149°F (-20 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.)
Waga
0.018lb (8.16g)
Szerokość
10,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,090A
Przepływ powietrza
3,3CFM (0,092m³/min)
Zakres napięć
11 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (45,0Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 45°C