03010SS-12N-AT-00
03010SS-12N-AT-00
03010SS-12N-AT-00
Numer produktu DigiKey
P19863-ND
Producent
Numer produktu producenta
03010SS-12N-AT-00
Opis
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.) Tuleja 4,2CFM (0,118m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Czujnik prędkości obrotowej (Tach)
Prod.
Szum
28,0dB
Seria
Moc (W)
960 mW
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.)
Waga
0.019lb (8.62g)
Szerokość
10,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,080A
Przepływ powietrza
4,2CFM (0,118m³/min)
Zakres napięć
6 - 13,2V=
Ciśnienie statyczne
0,240in H2O (59,8Pa)