OA60EC-UR-1WBIP68A
Numer produktu DigiKey
1053-1810-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA60EC-UR-1WBIP68A
Opis
FAN EC 60X25MM 95-264VAC IP68 AT
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 95 - 264V~ Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 19,5CFM (0,546m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA60EC-UR-1WBIP68A Modele
Kategoria
Szum
31,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
2,40W
Seria
obr./min
3950obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
95 - 264V~
Temperatura robocza
-4 - 158°F (-20 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
ATEX, CE, cURus, UR
Szerokość
25,00mm
Waga
0.133lb (60.33g)
Przepływ powietrza
19,5CFM (0,546m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,050A
Ciśnienie statyczne
0,170in H2O (42,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 40°C