LPT60B99-BWHR-2EM-EX
Numer produktu DigiKey
1570-1953-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPT60B99-BWHR-2EM-EX
Opis
EC FAN AXIAL 60 X 60 X 25MM 100-
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115/230V~ Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 19,1 - 19,4CFM (0,535 - 0,543m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
31,0dB(A)
Producent
Mechatronics Fan Group
Moc (W)
2,00W, 2,40W
Seria
obr./min
3850/3950obr./min.
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
115/230V~
Agencja zatwierdzająca
ATEX
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.133lb (60.33g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,026A, 0,041A
Przepływ powietrza
19,1 - 19,4CFM (0,535 - 0,543m³/min)
Zakres napięć
90 - 264V~