OA172SAPL-22-1TB
Numer produktu DigiKey
1053-1047-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA172SAPL-22-1TB
Opis
FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 228,0CFM (6,38m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA172SAPL-22-1TB Modele
Kategoria
Szum
58,0dB
Moc (W)
28,00W
Seria
obr./min
3400obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
-4 - 176°F (-20 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Waga
1.6lbs (725.7g)
Szerokość
38,50mm
Zakres napięć
160 - 260V~
Przepływ powietrza
228,0CFM (6,38m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,870in H2O (216,7Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C