15038PB-B3L-EP-00
Numer produktu DigiKey
12-15038PB-B3L-EP-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
15038PB-B3L-EP-00
Opis
FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.) Kula 212,0CFM (5,94m³/min) Zaciski 3"
Kategoria
Typ wentylatora
Kanałowe osiowe
Producent
NMB Technologies Corporation
Funkcje
Zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Seria
Szum
56,0dB
Opakowanie
Zbiorcze
Moc (W)
35,00W
Status części
Aktywny
obr./min
3200obr./min
Napięcie - znamionowe
230V~
Zakończenie
Zaciski 3"
Rozmiar / wymiar
Prostokątne/zaokrąglone - 172mm x 150mm (dł. x wys.)
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,190A
Przepływ powietrza
212,0CFM (5,94m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,865in H2O (215,6Pa)
Materiał - ostrze
Plastikowe
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
100000h przy 25°C