C45-4DC-72P
Numer produktu DigiKey
1053-1345-ND
Producent
Numer produktu producenta
C45-4DC-72P
Opis
FAN CORD 45DEG 4POS 72" AC PLUG
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Sznur zasilający wentylatora Gniazdo zacisku wentylatora 45° (4) 72,0" (1,83m) Wtyczka NEMA 1-15
Kategoria
Długość
72,0" (1,83m)
Producent
Orion Fans
Liczba żył
2
Opakowanie
Zbiorcze
Typ sznura
SPT-1
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG