OA109AP-22-1TBXC
Numer produktu DigiKey
1053-1010-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA109AP-22-1TBXC
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 230V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 131,0CFM (3,67m³/min) Zaciski 2"
Modele EDA/CAD
OA109AP-22-1TBXC Modele
Kategoria
Szum
47,0dB
Moc (W)
22,00W
Seria
obr./min
3300obr./min
Zakończenie
Zaciski 2"
Temperatura robocza
14 - 149°F (-10 - 65°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
1.1lbs (499.0g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Przepływ powietrza
131,0CFM (3,67m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,490in H2O (122,1Pa)
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 40°C