C45-2DC-24P
Numer produktu DigiKey
1053-1334-ND
Producent
Numer produktu producenta
C45-2DC-24P
Opis
FAN CORD 45DEG 2POS 24" AC PLUG
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Sznur zasilający wentylatora Gniazdo zacisku wentylatora 45° (2) 24,0" (609,6mm) Wtyczka NEMA 1-15
Kategoria
Długość
24,0" (609,6mm)
Producent
Orion Fans
Liczba żył
2
Opakowanie
Zbiorcze
Typ sznura
SPT-1
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
18 AWG