SZMMSZ15ET1G
Numer produktu DigiKey
SZMMSZ15ET1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMMSZ15ET1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMMSZ15ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMMSZ15ET1G
Opis
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Modele EDA/CAD
SZMMSZ15ET1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V