SZMM5Z5V6T1G
Numer produktu DigiKey
SZMM5Z5V6T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMM5Z5V6T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMM5Z5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM5Z5V6T1G
Opis
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 500 mW ±7% Montaż powierzchniowy SOD-523
Modele EDA/CAD
SZMM5Z5V6T1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±7%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V