SZMM3Z3V3ST1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 81
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Central Semiconductor Corp
Diody - Zenera 3.3 V 300 mW ±3% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z3V3ST1G
Numer produktu DigiKey
SZMM3Z3V3ST1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMM3Z3V3ST1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMM3Z3V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM3Z3V3ST1G
Opis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SZMM3Z3V3ST1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±3%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V