SZMM3Z12VT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Central Semiconductor Corp
Diody - Zenera 12 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z12VT1G
Numer produktu DigiKey
SZMM3Z12VT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMM3Z12VT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMM3Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMM3Z12VT1G
Opis
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SZMM3Z12VT1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V