BZT52C12S-7-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
Diody - Zenera 12 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.