SZESD5Z3.3T1G
Numer produktu DigiKey
SZESD5Z3.3T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZESD5Z3.3T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZESD5Z3.3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZESD5Z3.3T1G
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 14.1VC SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14,1V Zacisk 11,2A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZESD5Z3.3T1G Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
158W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
105pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
5V
Obudowa / skrzynia
SC-79, SOD-523
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,2A (8/20µs)