MR25H40MDF
Numer produktu DigiKey
819-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR25H40MDF
Opis
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MRAM (magnetorezystywna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-DFN-EP, Small Flag (5x6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MR25H40MDF Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
40 MHz
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
3V - 3,6V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)