SZBZX84C5V1LT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 4 386
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
onsemi
W magazynie: 312 218
Arkusz danych
W magazynie: 563
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Diody - Zenera 5.1 V 250 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SZBZX84C5V1LT1G
Numer produktu DigiKey
SZBZX84C5V1LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZBZX84C5V1LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZBZX84C5V1LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84C5V1LT1G
Opis
DIODE ZENER 5.1V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
50 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SZBZX84C5V1LT1G Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±6%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms