SZBZX84C18LT1G
Numer produktu DigiKey
SZBZX84C18LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZBZX84C18LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZBZX84C18LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZBZX84C18LT1G
Opis
DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 18 V 250 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Modele EDA/CAD
SZBZX84C18LT1G Modele
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 12.6 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±6%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
250 mW
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms