RB520S30T1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rohm Semiconductor
W magazynie: 458
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 33 217
Arkusz danych
Similar
Comchip Technology
W magazynie: 425
Comchip Technology
W magazynie: 3 491
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 225
Panjit International Inc.
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy SOD-523
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SC-76, SOD-523
RB520S30T1G
Numer produktu DigiKey
RB520S30T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB520S30T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB520S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB520S30T1G
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RB520S30T1G Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
600 mV @ 200 mA