STDCRA3-10M
Numer produktu DigiKey
644-STDCRA3-10MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCRA3-10MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCRA3-10MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCRA3-10M
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±50ppm Kryształy 8pF 300 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±150ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Pojemność obciążenia
8pF