NXH030S120M3F1PTG
Numer produktu DigiKey
5556-NXH030S120M3F1PTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
NXH030S120M3F1PTG
Opis
30M OHM 1200V 40A M3S SIC 6-PACK