NTMFSC006N12MC
Numer produktu DigiKey
488-NTMFSC006N12MCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NTMFSC006N12MCCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NTMFSC006N12MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NTMFSC006N12MC
Opis
120V PTNG IN 5X6 DUALCOOL
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 120 V 14A (Ta), 92A (Tc) 2,7W (Ta), 104W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-DFN (5x6,15)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
39 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
3040 pF @ 60 V
Straty mocy (maks.)
2,7W (Ta), 104W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
120 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (5x6,15)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,1mOhm przy 44A, 10V