NTMFS4D2N10MDT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 1 272
Arkusz danych
Kanał N 100 V 16,4A (Ta), 113A (Tc) 2,8W (Ta), 132W (Tc) Montaż powierzchniowy 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NTMFS4D2N10MDT1G
Numer produktu DigiKey
488-NTMFS4D2N10MDT1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NTMFS4D2N10MDT1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NTMFS4D2N10MDT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NTMFS4D2N10MDT1G
Opis
N-CHANNEL SHIELDED GATE POWERTRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 239µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
60 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
3100 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,8W (Ta), 132W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
4,3mOhm przy 46A, 10V