NRVB1H100SFT3G
Numer produktu DigiKey
NRVB1H100SFT3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NRVB1H100SFT3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NRVB1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NRVB1H100SFT3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-123FL
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 µA @ 100 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123FL
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
760 mV @ 1 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)