NCV33269DTRK-3.3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 4 790
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA D-PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCV33269DTRK-3.3
Numer produktu DigiKey
NCV33269DTRK3.3OS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
NCV33269DTRK-3.3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCV33269DTRK-3.3 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
8 mA
Prod.
PSRR
55dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Klasa
Motoryzacja
Typ wyjścia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Spadek napięcia (maks.)
1,35V przy 800mA