NCV33269DTRK3.3G
Numer produktu DigiKey
488-NCV33269DTRK3.3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-NCV33269DTRK3.3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-NCV33269DTRK3.3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCV33269DTRK3.3G
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCV33269DTRK3.3G Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
8 mA
Prod.
PSRR
55dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Klasa
Motoryzacja
Typ wyjścia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Spadek napięcia (maks.)
1,35V przy 800mA