NCP1117DT33RKG
Numer produktu DigiKey
NCP1117DT33RKGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NCP1117DT33RKGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NCP1117DT33RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCP1117DT33RKG
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A D-PAK
Modele EDA/CAD
NCP1117DT33RKG Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA