NCP1117DT18RKG
Numer produktu DigiKey
NCP1117DT18RKGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NCP1117DT18RKGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NCP1117DT18RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NCP1117DT18RKG
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NCP1117DT18RKG Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA