MMSZ5V6T1G
Numer produktu DigiKey
MMSZ5V6T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MMSZ5V6T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MMSZ5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMSZ5V6T1G
Opis
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 500 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMSZ5V6T1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms