STDMUS2-32.768K
Numer produktu DigiKey
644-STDMUS2-32.768KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDMUS2-32.768KCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDMUS2-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDMUS2-32.768K
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
STDMUS2-32.768K Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x1,5)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność obciążenia
12,5pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)