MM5Z5V1T1G
Numer produktu DigiKey
MM5Z5V1T1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM5Z5V1T1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM5Z5V1T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM5Z5V1T1G
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±5,9% Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MM5Z5V1T1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±5,9%
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms