BZT52C5V1T-7
Numer produktu DigiKey
BZT52C5V1T-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C5V1T-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C5V1T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C5V1T-7
Opis
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-523
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C5V1T-7 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms