MM5Z36VT1G
Numer produktu DigiKey
MM5Z36VT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM5Z36VT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM5Z36VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM5Z36VT1G
Opis
DIODE ZENER 36V 500MW SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 36 V 500 mW ±5,6% Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 25.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5,6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-523
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms