EDZVFHT2R36B
Numer produktu DigiKey
EDZVFHT2R36BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
EDZVFHT2R36BCT-ND - Taśma cięta (CT)
EDZVFHT2R36BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EDZVFHT2R36B
Opis
DIODE ZENER 36V 150MW EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 36 V 150 mW ±2,5% Montaż powierzchniowy EMD2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EDZVFHT2R36B Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 27 V
Prod.
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2,5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
150 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
EMD2
Impedancja (max.) (Zzt)
300 Ohms