MM3Z12VST1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z12VST1G
Opis
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 12 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
MM3Z12VST1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
25 Ohms