MM3Z10VT1G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MM3Z10VT1G |
Opis | DIODE ZENER 10V 300MW SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 53 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 10 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MM3Z10VT1G Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 8 V |
Prod. | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 900 mV @ 10 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -65°C - 150°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa / skrzynia |
Tolerancja ±6% | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Moc - maks. 300 mW | Bazowy numer produktu |
Impedancja (max.) (Zzt) 20 Ohms |