BZT52-B10S-AU_R1_000A1
Numer produktu DigiKey
3757-BZT52-B10S-AU_R1_000A1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3757-BZT52-B10S-AU_R1_000A1CT-ND - Taśma cięta (CT)
3757-BZT52-B10S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52-B10S-AU_R1_000A1
Opis
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 7.5 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
15 Ohms