MC78M18CDTRKG
Numer produktu DigiKey
MC78M18CDTRKGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MC78M18CDTRKGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MC78M18CDTRKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC78M18CDTRKG
Opis
IC REG LINEAR 18V 500MA DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA D-PAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MC78M18CDTRKG Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
70dB (120Hz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
18V