BA78M18FP-E2 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BA78M18FP-E2 |
Opis | IC REG LINEAR 18V 500MA TO252-3 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA TO-252-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | BA78M18FP-E2 Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 6 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 800 µA |
Status części Nieaktualne | PSRR 58dB (120Hz) |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 33V | Obudowa / skrzynia TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 18V | Obudowa dostawcy urządzenia TO-252-3 |
Spadek napięcia (maks.) 2V przy 500mA (typ.) | Bazowy numer produktu |