MBRB20100CTT4G
Numer produktu DigiKey
MBRB20100CTT4GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MBRB20100CTT4GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MBRB20100CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBRB20100CTT4G
Opis
DIODE ARRAY SCHOT 100V 10A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
850 mV @ 10 A
Producent
onsemi
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A