FQD16N25CTM
Numer produktu DigiKey
FQD16N25CTMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FQD16N25CTMCT-ND - Taśma cięta (CT)
FQD16N25CTMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FQD16N25CTM
Opis
MOSFET N-CH 250V 16A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 250 V 16A (Tc) 160W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FQD16N25CTM Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
53.5 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1080 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
160W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
250 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
270mOhm przy 8A, 10V