FQA140N10
Numer produktu DigiKey
FQA140N10OS-ND
Producent
Numer produktu producenta
FQA140N10
Opis
MOSFET N-CH 100V 140A TO3PN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 140A (Tc) 375W (Tc) Otwór przelotowy TO-3PN
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
285 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±25V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
7900 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-3PN
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10mOhm przy 70A, 10V