BZX84B5V6LT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 13
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 33 325
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 15 098
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
W magazynie: 75
Central Semiconductor Corp
Diody - Zenera 5.6 V 250 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B5V6LT1G
Numer produktu DigiKey
BZX84B5V6LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84B5V6LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84B5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B5V6LT1G
Opis
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
51 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B5V6LT1G Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
250 mW