BZX84C5V6-E3-08 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZX84C5V6-E3-08 |
Opis | DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 41 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 5.6 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Impedancja (max.) (Zzt) 40 Ohms |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 1 µA @ 2 V |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-3 |
Tolerancja ±5% | Bazowy numer produktu |
Moc - maks. 300 mW |